Published On: 24 Shkurt, 2016

Vokrri merr pjesë në kongresin e jashtëzakonshëm të UEFA-s dhe FIFA-s

  • Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu, do të marrin pjesë në kongresin e jashtëzakonshëm të UEFA-s dhe FIFA-s.

Kongresi i UEFA-s do të mbahet më 25 shkurt ndërsa ai i FIFA-s një ditë më vonë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...