Published On: 18 Shtator, 2016

Vogëlushja shërohet nga kanceri, por e vret babai (Foto)

Vrasësit në pjesën më të madhe të rasteve gjejnë justifikime dhe pak më rrallë edhe pendohen për krimin që kanë bërë. Por ajo çfarë ka bërë një baba në Baldwinsville në New York të lë pa fjalë.

25-vjeçari Ryan Lawrence ka pranuar para gjykatës se ka vrarë vajzën se tij 1-vjeçare dhe më pas e ka djegur sepse ndjehej xheloz sepse ajo ishte në qendër të vëmendjes së njerëzve, pas betejës që ajo kishte fituar me sëmundjen e kancerit që i kishte prekur syrin.

Trupi i pajetë i Maddox u gjet më 21 shkurt të këtij viti, tre ditë pasi ajo ishte shpallur e zhdukur nga nëna e saj.

Muajin e ardhëshëm pritet që gjykata të japë edhe dënimin ndaj Ryan Lawrence, i cili mund të variojë nga 25 vite në burg të përjetshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...