Published On: 17 Prill, 2016

Vogëlushes Drenushë Gashit, serbët ia vranë nënën e vëllain, dhe ia këputën dorën! (Video)

Drenusha Gashit, serbët gjatë luftës në Kosovë ia vranë nënën, e vëllanë, dhe pastaj ia pren dorën e djathtë. Fati e deshi që ajo ra në dorën e mjekëve tanë, dhe tani ajo jeton në Austri, transmeton Albanian Real Fact. Sa viktima të tilla ishin nga serbët? Shqiptari.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/biseda-erotike-ermira-mehmeti-ja-ofertat-qe-me-bene-para-publikimit/

http://www.shqiptari.eu/pse-milaim-zeka-e-don-arrestimin-e-azem-syles/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-bukoshi-ua-ndali-ushtarakeve-pagesat-nuk-ia-hiqte-me-as-shpenzimet-e-kosova-ishte-ne-lufte/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. asha thotë:

    Kte duhet ta lexojn dhe tu dergohet pushtetareve tane qe bejne mareveshje te turpshme dhe msheftas nga populli,sepse kete gje se vuajte as Hashimoviqi as Putinoviqi.,kta nuk preken dhe nuk e vuajten ne kurrizin e tyre.Turpi i mbuloft kta dhe te tjeret si kta qe zhvaten dhe u pasuruan brenda nate ne kurriz te ktyre njerezve te gjymtuar eri ne kocke.Turpi ka pwr ti mbuluar kta dhe familjet e tyre brez pas brezi.Pushtetaret e ketij populli eshte dashur te dalin nga vetja duke ditur vuajtjet shekullore te ketij popull…turpturpturp

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...