Published On: 26 Maj, 2017

Vodhi bizhuteri por asgjë nuk i shkoi sipas planit (Video)

  • Ky hajdut bizhuterish në Japoni u përpoq t’i shpëtonte policisë në një arratisje thuajse dramatike.

Ai u filmua teksa vraponte në rrugët e qytetit, i ndjekur nga disa punonjës policie, por në fund kanë qenë mushkëritë e tij, ato të cilat e kanë tradhëtuar.

Duke e patur të pamundur të mbushej me frymë për shkak të vrapimit të gjatë, ai është dorëzuar duke u shtrirë në tokë, pa patur aspak fuqi për të reaguar, ndërsa arrestohej nga policia.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...