Published On: 23 Gusht, 2017

VMRO: LSD-në e kap paniku nga çdo paraqitje e Gruevskit

  • Frika e LSD-së nga Nikolla Gruevski është dita ditës më e madhe. LSD është në panik dhe ngërç me çdo paraqitje të Nikolla Gruevskit dhe VMRO-DPMNE-së, thonë nga partia opozitare maqedonase.

“LSD me çdo orë të punës së tyre e tregojnë jokompetencën dhe paaftësinë për ta udhëhequr shtetin. Dallimi ndërmjet Nikolla Gruevskit dhe Zoran Zaevit, dallimi ndërmjet kryetarëve të komunave nga VMRO-DPMNE-ja dhe LSD-ja është më se i dukshëm dhe pikërisht për shkak të këtij dallimi qytetarët do të votojnë më 15 tetor për VMRO-DPMNE-në, për masa dhe projekte reale, e jo për premtime kot dhe politika antishtetërore”, thuhet në komunikatën e VMRO-së, përcjell Gazeta Express.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...