Published On: 14 Prill, 2016

VMRO-DPMNE mobilizohet për kundërprotestë, sms porosi për aktivistët

Edhe VMRO-DPMNE po mobilizohet për kundërprotestë sonte në Shkup, informon INA.

Aktivistë dhe përfaqësues të saj në disa qytete kanë ftuar për mobilizim të gjithë anëtarësinë për të shkuar në Shkup. Ata janë thirrur përmes ftesave të dërguara nëpërmjet rrjeteve sociale por edhe porosive telefonike. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...