Published On: 14 Janar, 2016

Vllahutin te Meta, ankthi i mazhorancës ndez interesin mediatik

Mëngjesi për gazetarët këto ditë nis me takimin Rama-Meta, vazhdon me Lu-Vllhutin-Rama, pastaj Meta-Vllahutin e mbyllet me Meta-Rama. Foto tregon dhjetëra kameramanë dhe gazetarë që janë në pritje të një deklarate pas takimit mes kreut të LSI dhe ambasadores së BE, Romana Vllahutin.

A do të lëshojë pe Ilir Meta? A është ankuar përsëri Edi Rama tek ambasadorët? Deri kur do të bashkëjetojnë të ndarë?

Adrenalina e mazhorancës është në kulmin e saj, ashtu siç dinë ta japin vetëm sherret brenda të majtës. Dhe gazetarët janë aty, gati për ta transmetuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...