Published On: 20 Maj, 2016

Vjosa Osmani: Ja kur do ta braktisi LDK-në (VIDEO)

Në Emisionin “KOMITETI” deputetja e LDK’së Vjosa Osmani ka treguar edhe për takimet që ka pasur me Ilir Dedën dhe Mimoza Kusari –Lilën të cilët së voni kanë braktisur partitë e tyre për të themeluar një subjekt të ri.

Ja çfarë thotë  ajo:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...