Published On: 27 Janar, 2016

Vjen rasti i Mavrajt

  • Mërgim Mavraj mund të luajë më në fund për Koln.

Mavraj mund të paraqitet në ndeshjen e së dielës, të cilën Koln e zhvillon ndaj Wolfsburgut.

Kjo pasi qendërmbrojtësi tjetër i skuadrës, Domenique Heintz, ka munguar në stërvitje për shkak të gripit dhe është në dyshim të paraqitet, transmeton Sportal.al.

Mbrojtësi shqiptar ka hasur në vështirësi ta gjejë një vend në formacionin e Kolnit, që prej rikthimit nga lëndimi që e la për disa muaj jashtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...