Published On: 20 Shtator, 2016

Vjehrri e godet në bythë tri herë nusen 13 vjeçare, një zakon arab, turk apo cigan? (Video)

Në videon e dasmës që e kanë realizuar të porsamartuarit e mitur në Malishevë, Zelfije Shala – 13 vjeçare dhe 14 vjeçari Fitimi, dëgjohet kur babait të dhëndrit i kërkohet që ta godasë vajzën 13 vjeçare tri herë në prapanicë

Në minutën 41:40 të videos, mund të dëgjoni dhe shihni kur babai e më pas edhe vëllai i dhëndrit, Fitimit, e godasin ka tri herë vajzën në prapanicë, shkruan Express.

Çka është kjo bestytni që të goditet nusja në prapanicë nga vjehrri dhe nga vëllai i dhëndrit në momentin që ajo hyn në makinë, ku më pas u dërgua në shtëpinë e bashkëshortit të saj.

Shikoni videon në minutën 41:40 për më shumë:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...