Published On: 12 Tetor, 2016

‘Viva Fresh Store’ shet djathë të mykur (Foto)

Marketet vendore vazhdojnë të shesin produkte të skaduara afati dhe të mbushura nga myku.

Madje rastet për raportime të tilla nuk janë të pakta. Së fundmi, djathë i mykur është shitur në njërin nga supermarketet e ‘Viva Fresh Store’ në Prishtinë.

Në disa fotografi që ka arritur t’i sigurojë portali “Gazeta Fjala” shihet mirë se djathi i blerë nga një qytetarë është i mykur.

14670668_163313167458813_6277240170301564608_n
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...