Published On: 27 Maj, 2017

Vitia me besën e rugovizmit drejt fitores me 11 qershor!

 

Fotografia e LDK Dega VITI

Një tubim i jashtëzakonshëm është mbajtur sot në Viti. Vitiasit treguan sot se janë të gatshëm ta bëjnë ndryshimin, ti japin fund sundimit të klaneve. Ata sot kishin vetëm një breng largimin e prontove dhe koalicionin e natës së krimit. Por, ata sot kishin vetëm një shpresë, rugovizmin.

Rugovizmin vitias më mirë se kushdo i jep besim kandidati Faruk Nura, ish ushtar i FARK-ut. Ai ka marrë ovacione nga të pranishmit, duke dalur përkrah kandidatit për kryeministër Avdullah Hoti, komandant Anton Qunit, Vjosa Osmanin, ministrit në detyrë Lutfi Zharkut, pastaj kandadtes tjetër për deputete ministres Bajrami etj. SHQIPTARI.eu

 

Fotografia e LDK Dega VITI

Fotografia e LDK Dega VITI

Fotografia e LDK Dega VITI

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...