Published On: 29 Mars, 2016

Viti, burri rrah gruan

Policia e Kosovës ka arrestuar një qytetarë në Viti pasi që i njëjti kishte keqtrajtuar dhe rrahur bashkëshorten e tij.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje pasdite, përderisa thuhet se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./K.Press

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...