Published On: 2 Prill, 2016

Virgjëresha 40-vjeçare lajmëron në billboard: Dua ta bëj njëherë para se të vdes

Një virgjëreshë 40-vjeçare u detyrua të nxjerrë një lajmërim në një billboard gjigand, duke kërkuar një mashkull për seks.

Por policia në Tajlandë e hoqi lajmërimin.

Aktorja Aranya ‘Pui’ Pathumthong mori me qira një billboard gjigand në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok, për të kërkuar një partnerë.
“Unë të dua ty,” thuhej në poster.

“40 vjeç dhe e virgjër. Po kërkoj për një mashkull. Ta bëj njëherë para se të vdes”.

Policia gjobiti pronarin e tabelës dhe thotë se do intervistojë aktoren, e cila në fakt është 45 vjeç.

Ajo është një aktore e dorës së dytë dhe thuhet se e ka seriozisht.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...