Published On: 25 Korrik, 2016

Vila luksoze në plazh: Dy ide nga Samir Mane dhe Richard Branson

Të dy janë njerëz të pasur!

Samir Mane në Shqipëri dhe Ballkan, Richard Branson në mbarë botën.

Mane së fundmi po investon në një projekt luksoz në plazhin e bukur të Palasës.

“Green Coast Luxury Resort” është një projekt unik në brigjet e detit Jon, në Shqipëri, i cili kombinon turizmin dhe banimin.

Me koncepte të avantuara ndërtohet hoteli luksoz me 100 dhoma, 188 vila në sipërfaqe të ndryshme, 136 apartamente.

I cilësuar si një destinacion botëror i rekomandueshëm, ky vend e meriton plotësisht këtë vlerësim duke ofruar nje panoramë të mrekullueshme të gjithë përbërësve të natyrës.

Por teksa ai i Manes mbetet ende një projekt, Richard Branson i ka shtuar koleksionit të tij një resort fantastik në Spanjë.

Vilat luksoze në plazh, Son Bunyola, gjenden në Majorka.

Shtatë net aty kushtojnë duke nisur nga … 14.600 sterlina.

Pijet dhe ushqimi janë të përfshirë në çmim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...