Published On: 25 Mars, 2016

Vie fundi i Opozitës së bashkuar, s’ka më protesta të bashkuara!

  • Liderët e opozitës kanë shtyrë protestën e thirrur për nesër, në një datë të pacaktuar.

Këtë e ka bërë të ditur kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj në një konferencë bashkë me Visar Ymerin e VV’së dhe Fatmir Limajn e NISMA’s.

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj ka thënë se do të vazhdojnë me protesta, siç ka thënë ai deri ta çojnë në fund kauzën e tyre, raporton Gazeta Express.

Ai ka thënë se për veprimet e tjera do të tregojnë me kohë.

Të pyetur nëse ka mospajtime mes opozitës, asnjëri nga liderët nuk ka dhënë përgjigje. /GazetaExpress/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...