Published On: 1 Shkurt, 2016

Videoja seksi, prezantuesja: Mos më paragjykoni po e bëja me burrin tim (FOTO 18+)

Mos më gjykoni nga kjo, jam një vajzë e mirë”Një yll televiziv në Meksikë, në qendër të një skandali me një video seksi, u ka kërkuar fansave që të mos e paragjykojnë.

Javën e shkuar u publikua një video erotike e Vivian Cepeda, 26 vjeç, duke bërë seks me këngëtarin Eliseo Robles, 36 vjeç.

Të dy e dinin që po xhiroheshin.

Fansat e saj reaguan të shokuar, duke e akuzuar prezantuesen televizive se ka tradhtuar të shoqin.

Por Cepeda tha: “Kur u bë ajo video, asnjë nga ne nuk ishte në një lidhje. Isha e dashuruar, ndaj mos më gjykoni. Ne të gjithë bëjmë gabime dhe mësojmë prej tyre”.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...