Published On: 30 Maj, 2017

Video/E pazakontë në Dubai, gamiljet çiftëzohen në mes të rrugës duke bllokuar trafikun

Dy gamilje shkktuan një trafik të mdh në një rrugë në Dubai, pasi vendosën të çiftëzoheshin në mes të rrugës. Akti u filmua nga një 25 vjeçar nga Britania, i cili tha për “Daily Mail”, se të gjithë njerëzit filluan të ndalonin për të shkrepur fotografi dhe kjo solli edhe në një bllokim të trafikut.

“Kjo është një prej gjërave më të pazakonta që kam parë” – është shprehur një banor i zonës, duke theksuar se raste të tilla nëpër rrugë nuk ndodhin ansjëherë. Ndoshta njerëzit mund të mendojnë se kjo është diçk e zakonshme në vendet e Arabisë, duke qënë se gamiljet janë shumë kafshë të përhpura, por jo ky rst ishte vërtet i rrallë./Opinion.al

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...