Published On: 26 Janar, 2016

Video+18: Momenti kur gardianët mbytin një të burgosur

(KUJDES! PAMJE TË RËNDA) Nga pamjet e xhiruara nga kamerat e sigurisë shihet sesi një i burgosur vendoset me kokë në tokë për disa minuta, ndërsa oficerët duke ushtruar forcë i kanë marrë frymën.

Për pasojë djali ka humbur jetën në spital, ndërsa familjarët kanë paditur gardianët dhe gjyqtarët e burgut, të cilët akuzohen si përgjegjës për këtë vdekje.

Autoritetet e burgut thanë se, kjo është një mënyrë e mirë neutralizuese që përdorët ndaj të gjithë agresorëve.

Kliko këtu për të parë videon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...