Published On: 26 Qershor, 2016

Video+18/ Çifti seks në mes të ditës pranë stacionit të autobuzit

Çdo ditë e më shumë po ndeshemi me situata të sikletshme, ndoshta më shumë për ata që i shohin se sa vetë protagonistët.

Një cift në Ukrahinë janë filmuar duke bërë seks në mes të rrugës dhe në mes të ditës.

Pamjet janë filmuar nga një vajzë buzë rrugës në afërsi të një stacioni

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...