Tirana dhe Prishtina, stuhi në gotë | Pj.1 – Video

On 23 Tetor, 2016 With 0 Komente

Shqiperia dhe Kosova. Kush dhe perse e ve sot ne diskutim nese jane dy kombe te ndryshem? A mundet te kete nje komb Kosovar te […]

A është haram pasuli me mish për studentë? – Ja çka llomotit Imami Shefqet Krasniqi (Video)

On 20 Tetor, 2016 With 0 Komente

A duhet me u hangër pasulin me mish apo pa mish dhe a është haram kjo, është një pyetje që ju është bërë hoxhë Shefqet […]

Historia e jashtëzakonshme e maleve të kuqe shqiptare – Video

On 18 Tetor, 2016 With 0 Komente

Një udhëtim në parkun kombëtar të Shebenik-Jabllanicës, mes Librazhdit e Përrenjasit. Çfarë fsheh ky vend? Legjendat e shpellës së eremitëve në Kosharisht, liqenet akullnajore, sofra […]

Video-historike: UÇK shkatërron një tank serb në Dule, aksion i suksesshëm ushtarak nga Ismet Jashari (Video)

On 16 Tetor, 2016 With 0 Komente

VIDEO-HISTORI: UÇK SHKATËRRON NJË TANK SERB NË DULE TË SUHAREKËS, MË 25 QERSHOR 1998, AKSION QË U ZHVILLUA ME SUKSES FALË AFTËSIVE USHTARAKE TË ISMET […]

On 13 Tetor, 2016 With 0 Komente

Daci: Rugova s’do ta pranonte asnjëherë koalicionin me PDK-në (Video)

Akademik Nexhat Daci ka thënë në Rrokum Roll se duhet të ruhet bashkëpunimi më bashkësinë ndërkombëtare por asnjëherë duke mos e humbur truallin e vendit […]

On 12 Tetor, 2016 With 0 Komente

Ekrem Jashari, thashë luftën po e han Thaçi, jo Xhaviti e Azemi (Video)

  Ekrem Jashari thotë se nuk është e vërtetë që e ka lakuar emrin e z.Syla dhe z.Haliti , që ata po e hajn luftën, […]

On 9 Tetor, 2016 With 0 Komente

Dokumentari “Vrasjet që tronditën Kosovën” (Video)

Sonte në ora 20:45 në RTV Dukagjini do të transmetohet emisioni Zona Express, ku do të shfaqet dokumentari “Vrasjet që tronditën Kosovën”. Sonte, ky emision […]

On 7 Tetor, 2016 With 0 Komente

“Në një flamur të pandarë” kënduar në Kuvend! (Video)

Ilir Shaqiri, Kastriot Tusha, Nikollë Nikprelaj, Enkelejda Arifi, Selami Kolonja me këngën “Në një flamur të pandarë” në Kuvendin e Shqipërisë me rastin e “100 vjet shtet” (28.11.2012). Nga arkivi i […]

On 7 Tetor, 2016 With 0 Komente

Sekretet e popullit Hunza – Misteri i Meridianit Zero (Video)

Sekretet e popullit Hunza – Misteri i Meridianit Zero

On 7 Tetor, 2016 With 0 Komente

Sekretet e popullit Hunza – Misteri i Meridianit Zero (Video)

Sekretet e popullit Hunza – Misteri i Meridianit Zero

On 7 Tetor, 2016 With 1 Koment

DARDANËT themeluesit e qytetit të Trojes, Romes, Londrës, Parisit, etj… (Video)

Në vazhdim do të ndiçni një cikël dokumentaresh të ndare me pjesë që kanë të bëjnë me fisin e lavdishëm të dardanëve të cilët jo […]

On 7 Tetor, 2016 With 0 Komente

DARDANËT themeluesit e qytetit të Trojes, Romes, Londrës, Parisit, etj…

Në vazhdim do të ndiçni një cikël dokumentaresh të ndare me pjesë që kanë të bëjnë me fisin e lavdishëm të dardanëve të cilët jo […]

On 6 Tetor, 2016 With 2 Komente

Skandal! Po persekutohet në Greqi e Francë, sepse e mbrojti Kosovën në televizion grek (Video)

Nese ju pelqeu kjo video, mos komentoni ketu, por, shperndajeni ate ne rrjetin tuaj social..te preferuar, sic eshte FB, Tweet, Google etj..! E verteta duhet […]

On 5 Tetor, 2016 With 0 Komente

Video e Prishtinës e vitit 1981, të cilën nuk e keni parë kurrë (Video)

Pra 35 vitesh, në Prishtinë kishin përfunduar, apo ishin në përfundim e sipër, disa nga objektet me të cilat edhe sot identifikohet kryeqyteti i Kosovës. […]

On 4 Tetor, 2016 With 0 Komente

Po na i printe popullit Ibrahim Rugova oj nanë…! (Video)

O moj seeerbiii… u kalle.. shperndaje !!!

On 30 Shtator, 2016 With 0 Komente

Të ngrihemi të gjithë Shqiptarët kundër politikës së tmerrshme shqiptare në Maqedoni (Video)

“Do duhej të ngrihemi të gjithë Shqiptarët kundër kësaj politike të tmerrshme që po bëjnë politikanët shqiptarë në Maqedoni, të cilët po lejojnë turqizimin, sirianizimin […]

On 27 Shtator, 2016 With 0 Komente

Deputetja Kaltrina Azizi ja si diskuton në Kuvendin e Maqedonisë

Është deputetja më e re në përbërjen parlamentare por duket se më e guximjshma deri më tani, dhe pa pikën e frikës i drejtohet duke thënë […]

On 25 Shtator, 2016 With 0 Komente

Historia e 7 Shaljanëve (Video)

Historia e 7 Shaljanëve

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...