Arbëreshët këndojnë vallen e fitores në Krujë, 550 vjet ma parë (2017)

On 22 Prill, 2017 With 0 Komente

Arbëreshët këndojnë shqip në Krujë (2017)

Joga me keca (Video)

On 15 Prill, 2017 With 0 Komente

Momenti i tmerrshëm kur kamikazi shpërthen në hyrje të kishës (Video +18)

On 10 Prill, 2017 With 0 Komente

Në internet janë publikuar pamjet e momentit kur autori i sulmit kamikaz në një kishë në Egjipt, u vetëhodh në erë. Videoja e regjistruar nga […]

Ja lista e personave me të cilët kishte probleme Elvis Pista (VIDEO)

On 9 Prill, 2017 With 0 Komente

Në bazë të Kallëzimit Penal dhe intervistimit të disa personave, rezulton se Elvis Pista kishte pasur probleme me disa persona. Për çfarë problemesh dhe për […]

On 9 Prill, 2017 With 0 Komente

Bukuria e Ballkanasve në Alpet Shqiptare

Ky udhëtim i organizuar nga “La Balaguère” zbulon zonën më të egër në të gjithë vendin, Alpet Shqiptare. “Mirë se erdhët në Alpe”, shkruante një […]

On 9 Prill, 2017 With 0 Komente

Foto e rrallë e Anton Çettës, fëmijë në Shqipëri (FOTO)

Në faqen e Facebook-ut, “Albanian Vintage Photography, people, cities, culture and history”, është publikuar një fotografi e rrallë e Anton Çettës. Anton Çetta u lind […]

On 7 Prill, 2017 With 0 Komente

Videoja që ka trondit rrjetin, Parodia e Ismet Drishtit për Edi Ramën (Video)

Parodia që ka bërë bujë në rrjetet sociale më shumë se çdo postim tjetër ndoshta nga shqiptarët. Parodia e këngëve që dikur i kushtoheshin diktatorit […]

On 6 Prill, 2017 With 0 Komente

Eksperimenti që po çudit Botën. Të rrisësh banane në vazo lulesh në shtëpinë tënde (Video)

Ndoshta keni parë shumë eksperimente të ndryshme që për ju kanë qenë interesante.  Por kurrë nuk keni parë një eksperiment të tillë në kushte shtëpie. A […]

On 5 Prill, 2017 With 0 Komente

Plasin gallatat me Hashim Thaçin, ‘komandanti suprem i Fakerave të Kosovës’

Pas dështimit të Hashim Thaçit, që në konflikt me SHBA-të ta miratojë ligjin për ushtrinë kanë plasur gallatat me të në rrjetet sociale. Përveç dështimit […]

On 4 Prill, 2017 With 0 Komente

Trileqe – Ëmbëlsirë e shpejtë nga Kuzhina Shqiptare (Video)

Përbërësit 7 të bardhë të vezës 350gr sheqer 7 te kuq te vezes 350gr miell 1 pluhur për pjekje 1 vanille sheqer 100ml ajkë e […]

On 3 Prill, 2017 With 0 Komente

Adnan Merovci: “Rugova definitivisht ishte fitues ndaj Millosheviçit, edhe pse ishte rrëmbyer në Beograd”! (Video)

Rugova i ka thënë tekstualisht Millosheviçit, “Ti je në luftë me botën, ingranazhet ushtarake të NATO-s, janë në repartin në lëvizje, të vetmen gjë që […]

On 1 Prill, 2017 With 0 Komente

Ja kush janë tri figurat më tragjike që e zbrazen Kosovën dhe Ballkanin nga shqiptarët!

Një mik i gazetës Shqiptari.eu ia ka dërguar një fotomontazh të tri figurave që më së shumti kanë ndikuar në ndryshimin demografik të Kosovës dhe […]

On 31 Mars, 2017 With 0 Komente

E pabesueshme, kjo bebe 21 muajshe noton si peshk! (VIDEO)

Kjo bebe nuk e di se çka është frika.  

On 30 Mars, 2017 With 0 Komente

Këta bashkëpunëtorë të UDB-së – videoja që përdorën kosovarët për të planifikuar sulmin terrorist në Venecia (Përmbajtje e rëndë)

Sulmi terrorist i parandaluar në Venecia nga policia italiane, kishte në krye katër kosovarë, të cilët kishin planifikuar ta hidhnin në erë urën Rialdo të […]

On 29 Mars, 2017 With 0 Komente

Ismail Zeka: Të akuzuarit e rastit ‘’Kumanova’’ janë torturuar e çnjerëzuar nga policia (VIDEO)

Është e vërtetë, i kanë torturuar, çnjerëzuar dhe kanë përdorur dhunën ndaj tyre. Në trup janë të shkatërruar të gjithë dhe askush nuk mori masa […]

On 26 Mars, 2017 With 0 Komente

VIDEO/ Londër, tjetër makinë shtyp këmbësorët, tre të plagosur rëndë

Të paktën tre persona janë dërguar në spital në Islington, në Londër, pasi një makinë u nis me shpejtësi drejt këmbësorëve dhe filloi t’i përplaste. Burime […]

On 20 Mars, 2017 With 0 Komente

Shko Hashim në Beograd pyete Vuçiqin i kujt asht Çakorri? (VIDEO)

Çun Lajqi Pa u kthye Çakorri, e pa u ba ushtria nuk çohna, du me dek. Hashimi po don me ba ushtrinë, Isa s’po don…, […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>