Published On: 10 Shkurt, 2016

Video tronditëse: Jep shpirt “live” në TV! KUJDES! PAMJE SHQETËSUESE!

Dhënia shpirt e një viktime të krimit u transmetuar direkt në TV natën e kaluar ndërsa policia ofroi 40 mijë sterlina për të kapur vrasësin e tij.

Marvin Kuson ishte 26 vjeç kur ai u qëllua thuajse për vdekje para rreth 300 njerëzve jashtë një bari në Shoreditch, East London, duke i shkaktuar një dëmtim të trurit që e la atë në një gjendje vegjetative.

Pas sulmit në vitin 2002, ai kaloi 13 vitet me “dhimbje dhe vuajtje ‘, sipas familjes së tij – para se të vdiste në gusht, vetëm disa para ditëlindjes së tij të 40-të.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...