Published On: 6 Qershor, 2016

Video tronditëse: 18 vjeçari shqiptar nxit pitbullin të shqyejë qentë

KUJDES! PAMJE SHQETESUESE!

Një person i moshës rreth 18 vjeç, ka postuar në profilin e tij në instagram dy video ku tregon se si ka nxitur qenin e tij pitbull të shqyejë deri në ngordhje dy qen të tjerë.
Videot përmbajnë pamje të rënda dhe nuk këshillohet të shikohen nga persona të dobët. P ersoni i cili ka publikuar videot, mendohet të jetë Bledi Hysenaj, foton e të cilit do ta gjeni më poshtë. Përveç faktit të pamohueshëm, që këto janë akte barbare, policia duhet të marrë masa të menjëhershme jo thjesht për keqtrajtim kafshësh, por për të hetuar bashkë me psikologët nëse një përbindësh i tillë është i rrezikshëm edhe ndaj njeriut, duke qënë potencialisht një vrasës i pamëshirshëm./JOQ

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...