Published On: 4 Shkurt, 2016
Bota |

Video: Tmerri i radhës, fëmija i ISIS i pret kokën pengut

Një video tronditëse e ISIS tregon një fëmijë që flet anglisht teksa i pret kokën një pengu.

Video e frikshme, e filmuar nga grupi terrorist ne version HD, u publikua në rrjet sot pasdite dhe ëprfshine dhe një ëkrcënim që i drejtohet Shteteve të Bashkuara.

Ekzekutimi i tmerrshëm ndodh pas 17 minutash xhirim, pas një interviste me njeriun e marrë peng.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...