Published On: 28 Mars, 2016
Bota |

Video tjetër kërcënuese për Belgjikën: Do luftojmë popullin tuaj

  • Një tjetër video kërcënuese ka nisur të qarkulloj nëpër rrjete sociale, e bërë nga një militant belg i cili i është bashkuar ISIS-it. Ai, ka kërcënuar vendin e tij se do ta luftoj popullin. Militanti dëgjohet duke thënë në video se Brukseli nuk ka mësuar nga Parisi dhe shpejt do tua kthejnë mbrapshtë sulmet që po u bëhen pjesëtarëve të ISIS-it, nga avionet F-16.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...