Published On: 13 Qershor, 2016

Video skandaloze +18/ Çifti bën seks oral në mes të rrugës…

Një djalë që po udhëtonte me motorin e tij ka shkëputur këto pamje skandaloze në mes të rrugës. Ai kishte vendosur një kamera të vogël për të filmuar të gjithë udhëtimin e tij, por kamera ka filmuar momente shumë të çuditshme në mes të rrugës dhe në mes të ditës.

Pamja që kamera e tij arriti të kapte është një skenë seksi oral i një çifti rreth të 40-ve. Çifti po bënte këto veprime të turpshme në anë të rrugës.

Kjo video është xhiruar në Brazil dhe në të gjitha rrjetet sociale është përhapur me shpejtësinë e erës, duke vënë alarmin për këto pamje të turpshme, që sa vijnë e shtohen në Shqipëri dhe në mbarë botën./JOQ/

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...