Published On: 29 Prill, 2017

Video-skandal/ Moderatorja bën striptiz në emisionin live

Roxana Vancea, vajza që e jep motin në një televizion, ka bërë një vallëzim erotik në një emision live

26-vjeçarja veshi pantallonat e shkurtër dhe e bëri këtë vallëzim mjaft të nxehtë duke bërë që shumë persona të kthejnë sytë nga ajo.

Ajo buzëqeshi me mjaft gëzim kur u kthye nga kamera, sepse organi gjenital i saj ishte afer ti shfaqet.ImageImage

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...