Published On: 23 Janar, 2016

Video shokuese: Të moshuarit bëjnë akte seksuale në publik (+18)

Një video që po qarkullon së fundi në rrjet shfaq dy të moshuar qejflinj, që pavarësisht moshës nuk kanë hequr dorë nga zakonet e vjetra dhe instiktet njerëzore.

Burri plak në video duket i papërmbajtshëm dhe bën vërtet disa veprime të turpshme.

Por dhe plaka nuk duket që ta ketë edhe aq bezdi.

Ndërkohë pranë tyre kalon një grup fëmijësh.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...