Published On: 25 Gusht, 2016

Video/ Shoferi i çmendur… nga Tirana. Ja ç’bën me makinë në Lanë

Në videon e mëposhtme të publikuar nga “Opinion.al” vihet re një shofer shqiptar, i cili me makinën e tij, kalon mes për mes lumit Lanë për të dalë në krahun e kundërt të rrugës.

Të tilla pamje, në dukje krejt qesharke, nuk tregojnë asgjë tjetër veçse anarki dhe një mungesë totale të Policisë Rrugore, apo institucioneve të tjera përkatëse.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...