Published On: 17 Prill, 2016

Video që po thyen rrjetin. Ja premtimet e dikurshme të Edi Ramës

Kjo video e cila është realizuar kohë më parë, gjatë fushatës elektorale të vitit 2013, tregon se çfarë premtonte Edi Rama kur ishte vetëm kryetari i Partisë Socialste dhe po përgatitej për t’u bërë kryeministër.

Plot “300 mijë vende të reja pune”, “ulje dhe përgjysmim taksash”, “shëndetësi falas”… e plot premtime të tjera…. të pa mbajtura. “Nga e thëna në të bërë është në mes një det i tërë”, thotë populli…

“Mbetem duke zgjedhur mes ujkut dhe cakallit”,- është komenti i “Nismës Thurje” që ka hedhur në rrjet këtë video.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...