Published On: 4 Korrik, 2017

Video që po çmend rrjetin/ Testoi besnikërinë e të fejuarit, ja se çfarë bën ai me dy femra

Një vajzë vendosi që të testonte besnikërinë e të fejuarit të saj, por i doli si mos më keq. Ajo i dërgon dy modele që ta joshin dhe të shikojë se çfarë reagimi do të bëjë ai, por nuk e kishte menduar se do të ndodhte ajo që nuk donte ta shikonte kurrë në jetën e saj.Gjithçka u transmetua në emision live dhe i fejuari i saj doli si mos më keq nga e gjitha kjo, duke u “masakruar” nga të pranishmit në sallë. Video është postuar në rrjetet sociale dhe ka marrë shumë komente dhe shpërndarje.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...