Published On: 12 Prill, 2016

VIDEO që po çmend internetin – Trump qeth kundërshtarin (FOTO + Video)

 

Kandidati për president i Shteteve të Bashkuara të amerikës Donald Trump nuk ndalon së bëri “çmendurira”.

Ai sëfundmi ka marrë pjeë nësportin e “Wrestling“.

Trump e ka grushtuar kundërsharin e tij dhe madje edhe e ka qethur.

Për më tepër ndiqeni videon.

Sigurisht që e gjitha është një show i mirëmenduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...