Published On: 9 Prill, 2016

Video: Perversi kapet në kamera teksa filmon poshtë fundit të gruas

Një video e publikuar në rrjet tregon një burrë i cili përdor celularin e tij për të filmuar poshtë fundit të një gruaje në metro.

Një udhëtar vigjilent e kuptoi skenën dhe filmoi gjithçka.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...