Published On: 12 Prill, 2016

Video për Kosovën që po çmend serbët në internet (Dy video + foto)

Në profilin BENITRIMI në youtube kemi dy video me të njëjtin emër. KOSOVO, video e parë ka 672,194 shikime, dhe është një ndër videot për të cilën serbët dhe shqiptarët grinden dhe shahen vazhdimisht. Video e dytë është e njëjta, por që për portalin tonë BeniTrimi thotë që e ka bërë përsëri si video të re, për shkak se video ka aq shumë klikime dhe paret për ato klikime i marrin 3 kompani të distribuimit të muzikës, sepse video është panelizuar për te drejta autoriale te muzikes. Kështu qe kam bere videon pa disa pjese te muzikës, por qe ne fakt është e njëjtë thot benitrimi, qe dëshironte ende te mos e tregoj identitetin e tij te vërtet por qe SHQIPTARI EU e njef artistin me emrin dhe mbiemrin e vëretë.
Video Kosovo, ne fakt eshte nje dokumentar i realizuar për Kosovën që nga koha e ilirëve. E tërë videoja është bërë me fotografi dhe shkrime. Ju ftojmë ti shikoni të dyja videot. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-deshmi-te-reja-edhe-dy-vrasje-rendojne-per-azem-sylen-dhe-skuadren-e-vrasjeve-gazetari-berbatovci-eshte-ekzekutuar-ne-shqiperi/

http://www.shqiptari.eu/marrveshja-e-tiranes-ne-mes-shtabit-te-xhavit-halitit-dhe-shtabit-te-halil-bices-i-rene-ne-duart-e-ibrahim-kelmendit-e-rexhep-qosjes/

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Qamil thotë:

  Administrées të faqes Shqiptari.eu ,
  Ju përgëzoj për punën tuaj .
  E shikova me kujdes këtë video mjaft të kompletuar dhe ju përgëzoj edhe autorin e sajë !
  Kam një vërejtje të vogël :
  Në pjesën ku flitet për kolonizimin e Kosovës me serbë , minuta e pestë ,(5.00′) është lëshuar një gabim.
  – Eshtë shkruar “…then decolonizing it vith serbs ” , duhet shkruar “…then colonizing it vith serbs “…
  Në qoftëse autori mund të bënte këtë përpirësim do të ishte mirë .
  Shëndet e gjithë të mirat

  Përgjigjiuni
  Pelqej(15) Nuk Pelqej(3)
 2. Avdiu nga GB thotë:

  Vetem hulumtoni historin ton te bardhe vazhdoni ju lumte te gjithve.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(30) Nuk Pelqej(2)
 3. Afërdita thotë:

  Respekt!për video të tilla ska vend për fjalë.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(34) Nuk Pelqej(3)
 4. lulzim thotë:

  shum mirë ka nevojë edhe me tepër për kësi video ju lumtë…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(67) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...