Published On: 10 Prill, 2016

Video për herë të parë për opinion, skena vrastare dhe duke marrë financime nga Serbia – LIVE

 

Video për herë të parë për Opinion skena vrastare dhe korrupsioni – LIVE, i sjellë Albanian Real Facts of Life.

Duke marrë financime nga Serbia,
Serbë me maska dhe fëmijë
Duke u munduar ti mbysin policët!

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/studiuesi-japonez-kanuni-kodi-ma-i-lashte-boteror-i-mbijetuar-para-krijimit-te-shteteve/

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...