Published On: 27 Maj, 2016

Video: Një striptiste në mbrëmjen e maturës

Nxënësit e një gjimnazi në Mynih të Gjermanisë u thanë mësuesve të tyre se në mbrëmjen e maturës do vinte një 33-vjeçare, e cila do u fliste për të drejtat e barabarta.

Në fakt, bëhej fjalë për një striptiste.

Mësuesit ranë dakord që ajo të performonte në festë, ndërsa dha edhe disa këshilla për seksin.

Tashmë Jarly është bërë e famshme dhe po ofron këshilla mbi seksin edhe online.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...