Published On: 27 Prill, 2016

Video: Ngacmon gruan në ashensor, por ajo e zhdëp në dru

Kamerat e sigurisë në një ashensor në Kinë, kanë filmuar një moment shumë pikant. Një grua është ngacmuar seksualisht nga një burrë i panjohur. Në fillim ajo është shmangur, por ai ka vazhduar me ngacmimet e veta. Në një moment gruaja nuk ka duruar më dhe ia ka treguar qejfin duke i dhënë disa shpulla dhe shkelma të mira.

Për më tepër mund të ndiqni videon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...