Published On: 19 Prill, 2016

Video: NASA ndërpret transmetimin teksa po kalonte një UFO?

NASA është akuzuar vazhdimisht se po mban fshehur ekzistencën e alienëve.

Për entuziastët e teorive konspirative, kjo video është ilustrimi më i mirë.

Sipas tyre, NASA ndërpreu transmetimin e saj live nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar në momentin kur aty pranë kaloi një UFO.

NASA thotë se këto janë vetëm reflektime dhe nuk ka asnjë të vërtetë për objekte të tjera fluturuese.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...