Published On: 19 Maj, 2017

Video/ Meta: Berisha, pika ime e dobët dhe e fortë

Kryetari në detyrë i Kuvendit dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, nga studio e “Zonë e Lirë”, ka deklaruar edhe njëherë raportet e tij të mira që ka me ish-aleatin e tij Sali Berisha.

Meta ka rrëfyer pse shkoi te zyra e Berishës një ditë më parë pas marëveshjes së Rama-Basha.

‘Isha për një drekë dhe kisha kënqësinë ta përsëhndesja. E kam vlerësuar rolin e tij në opozitë. Ka qënë rol pozitiv. Padyshim që i bëra përgëzime. Ishte një kafe, jo drekë.’-tha Meta te Zone e Lirë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...