Published On: 9 Janar, 2017

VIDEO/ Mbulohet aktorja shqiptare

Bukuroshja e njohur nga Shqipëria, Almeda Abazi e cila jeton në Turqi ku edhe po zhvillon karrierën e saj si aktore.

Almeda është tepër aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan me ndjekësit e pjesë nga jeta e saj reale. Së fundmi ajo ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram një video ku dhe duket duke bërë qejf në borë. Pasi siç edhe është raportuar Turqia, është paralizuar nga të ftohtit dhe dëbora. E këto momente, të cilat janë të rralla janë fokursuar nga bukurosha e cila është hedhur mbi dëborë e po luan, por po ashtu vihet re që Almeda ka mbuluar edhe kokën me shami. Nuk dihet nëse kjo është për arsye të të ftohtit apo vërtetë Almeda ka vendosur të mbulohet, për këtë na duhet të presim që ta mësojmë./opinion.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...