Published On: 13 Shtator, 2016

Video: Ky tip nxjerr gurët e pështymës nga goja, do ua shpifë plotësisht

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Një burrë nxori një gur pështyme nga goja duke përdorur gjuhën.

Video është për ata që kanë stomak të fortë.

Amerikani Brandon Douglas arriti të nxjerrë një gur gjigand në ngjyrë të verdhë.

Gurët e pështymës krijohen kur pështyma kalçifikohet dhe bllokon kanalet në gojë.

Zakonisht nxirren vetë në shtëpi ose në raste ekstreme me një procedurë të vogël kirurgjike.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...