Published On: 26 Janar, 2016

Video: Kulmi i papërgjegjshmërisë, fëmija futet në bagazh dhe…

Vetëm një prind “teveqel” dhe aspak i zgjuar mund ta bëjë një veprim të tillë në Shqipëri. Shikojeni këtë makinë e cila në bagazhin e saj veç të tjerash mban edhe një fëmijë në një kohë që portobagazhi është i hapur.

Me asgjë tjetër nuk mund ta përkufizojmë këtë veprim se sa me kulmin e papërgjegjshmërisë.

Në viedeo në pamje duket qartë se një autoveturë tip “Fiat Punto” udhëton me një fëmijë 3-4 vjeç të futur në bagazh. Por më e keqja është se portobagazhi është e hapur dhe vogëlushi mund të rrëzohet nga momenti në moment.

Nëse drejtuesi i automjetit është babai apo jo i fëmijës, pak rëndësi ka.

Kjo është papërgjegjshmëri! Videoja është filmuar në zonën e Maminasit./jetaoshqef.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...