Published On: 30 Janar, 2016

Video: I ofron 2 mijë dollar për të bërë seks, ja si ka reaguar vajza

Një kamër e fshehtë tregon se si një djalë i cili prezantohet si një turist, i afrohet një vajzë në plazh dhe e pyet nëse mund të bëjë seks më të.

Reagimi i parë i vajzës është i prerë duke i thënë se ajo nuk është prostitutë. Më pas, djali fillon duke përmendur disa shifra në këmbim të seksit, duke e nisur me 50 dollarë. Përsër vajza nuk pranon.

Por djali këmbëngul akoma dhe për këtë ai fillon duke rritur ofertën në 200 dollarë. Vajza sërish nuk pranon. Po kur ai nxjerr nga portofoli 2 mijë dollar dhe ia tregon, vajza pranoi menjëherë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...