Published On: 19 Janar, 2016

Video: I moshuari ngacmon seksualisht minorenen në Himarë

Në një vend tjetër më normal, ky i moshuar zor se do dilte më nga burgu.

Megjithatë, pavarësisht se ka ngacmuar seksualisht një minorene, ai është në arrest shtëpie.

News 24 ka publikuar videon e një ngacmimi seksual ndaj një të miture në Himarë.

Megjithatë 72-vjeçari është lënë në arrest shtëpie.

I moshuari Marko Guma puth dy herë në buzë vajzën 11-vjeçare, me inicialet M.Th.

Më pas ai tenton të nxjerrë diçka nga xhepi, me sa duket para.

Ngjarja ka ndodhur brenda një supermarketi dhe kamerat e sigurisë kanë fiksuar gjithçka.

I moshuari duket se e kupton këtë dhe bën gjestin e goditjes së ballit me dorë.

E mitura është trembur shumë, por ajo është shokuar plotësisht kur ka mësuar se i moshuari është lënë i lirë.

Të afërmit e saj thonë se ajo nuk pranon të shkojë në shkollë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...