Published On: 16 Tetor, 2016

Video-historike: UÇK shkatërron një tank serb në Dule, aksion i suksesshëm ushtarak nga Ismet Jashari (Video)

VIDEO-HISTORI: UÇK SHKATËRRON NJË TANK SERB NË DULE TË SUHAREKËS, MË 25 QERSHOR 1998, AKSION QË U ZHVILLUA ME SUKSES FALË AFTËSIVE USHTARAKE TË ISMET JASHARIT DHE BASHKËLUFTËTARËVE TË TIJ…
SHPERNDAJENI!
 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...