Published On: 10 Maj, 2016

Video-Foto+18/ Çifti britanik, seks në mes të ditës në oborrin e shtëpisë

Një grua është filmuar duke bërë seks në mes të ditës, ndërsa më pas ajo ka pirë një cigare pasi dhuroi për mjaftë kureshtarë një spektakël të vërtetë porno në Doncaster, Britani.

Kjo ka qenë pjesë e asaj që ndodhi midis një çifti basdhkëshortësh anglez, të cilët pasi janë parë të zhveshur nudo në oborrin e shtëpisë së tyre, jo shumë larg një shkolle dhe pranë kalimit hekurudhor të trenave të udhëtarëve, ata nbefas kanë nisur të bëjnë seks në barin e oborrit.

Policisë së qytetit i kanë shkuar ndërkohë 48 ankesa nga kalimtarët e ndryshëm në lidhje me këtë ngjarje të turpshme që është zhvilluar në mes të ditës në publik.

Çifti britanik është parë duke bërë seks në mes të ditës në oborrin e shtëpisë së tyre nga qindra studentëve në një kolegj.

Një burrë me flokë të errët dhe një grua bjonde u filmuan nga një qytetar i cili i pa ata teksa po rrinin lakuriq në një pjesë të baçesë me bar.

Dyshja e bashkëshortëve të zhveshur kanë bërë seks në kopështin e pasëm të shtëpisë por ata dukeshin mjaftë mirë nga rruga pasi gardhi i oborrit kishte vetëm një rrjetë metakike.

The couple were seen on wasteland near Doncaster college this week in a incident which has shocked locals
The couple even shared a cigarette during their al fresco session
A couple have been filmed having sex in public, just yards from a cash and carry depot and a school
The couple were seen near this industrial estate, which is overlooked by Doncaster college (in background)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...