Published On: 9 Shkurt, 2016

Video ekskluzive nga seanca e gjykimit të ‘Grupit të Kumanovës’ (Video)

  • Një video ekskluzive nga seanca e gjykimit të ‘Grupit të Kumanovës’ ku shihen shqiptarët e burgosur në ‘Lagjen e Trimave në Kumanovë’, është publikuar nga Portali A1on.mk.

Gjithashtu në video shihet edhe avokati mbrojtës Naser Raufi dhe forca të shtuara të policisë që janë të ulur rreth dhe në mesin e shqiptarëve të akuzuar për ‘terrorizëm’.

Kujtojmë se më 7 dhjetor po të njejtët u deklaruan si të pafajshëm përball gjykatësit të rastit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...