Published On: 21 Shkurt, 2016

Video e paparë! Agron Llakaj e quan Veliajn rrot k… Pushohet nga puna

Aktori dhe humoristi i njohur shqiptar Agron Llakaj është pushuar nga puna për shkak të një këngë ku ironizoi punën dhe politikën e kryebashkiakut Erjon Veliaj.

Një video në fakt e paparë dhe e mbushur me humor ku tregon zhgënjimin e qytetarëve të Tiranës në lidhje me Veliajn.

Ka qënë demokrati Bledi Kasmi ai që ka denoncuar duke thënë se në 25 vite më rradhë, Llakaj imitoi Berishën por nuk u pushua nga puna, por me një këngë ndaj Veliajt ai u pushua.

“Agron Llakaj pushohet nga puna ne “Al Pazar” pas ia kendoi kengen “Zogut te Rames”.
Per 25 vjet imitonte Berishen dhe asnjehere nuk u cenua. Ne te paren here qe ja kendoi ” Zogut” e pushuan. Te henen t’ia kendojme bashkarisht kengen “Zogut te Rames” ne oren 10.00.”-shkruan Kasmi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...