Published On: 28 Janar, 2016
Bota |

Video: Donald Trump goditet me domate nga “Vetëvendosja”

Ai është padiskutim kandidati më i diskutuar dhe kontrovers në fushatën presidenciale në Amerikë. Gati gjysma e votuesve republikanë kanë shprehur simpati për miliarderin njujorkez dhe është favoriti absolut në partinë e tij.

Por natyrisht ka edhe njerëz që janë kundër mednimeve të Donald Trump. Një ndodhi e sikletshme i ka ndodhur atij në Universitetin e Iowas ditën e djeshme.

Trump është goditur me një domate nga një person në sallë. Por në vend të trembej apo reagonte i nxehur, ai i ka dërguar një përshëndetje personit që e goditi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...