Published On: 20 Janar, 2016

Video: Darkë e orëve të vona Rama-Meta me ndërmjetësimin e…

Pas akuzave të forta të Luan Ramës për qeverinë, duke i përmendur edhe vitin 1997, kryeministri Edi Rama dhe aleati i tij qeverisës Ilir Meta, janë parë gjatë orëve të mbrëmjes të darkojnë së bashku pranë zonës së “Harry Fultz” në Tiranë, në mjediset e një hoteli të njohur, pronë e biznesmentit dhe botuesit Irfan Hysenbelliu.

Eskortat përkatëse policorë dhe gardfiste janë parë në numër të shumtë në zonën në fjalë.

Dëshmitarët okularë nga zona, na bëjnë me dije, se në këtë takim, përveç Ramës dhe Metës, ishin të pranishëm edhe vetë Irfan Hysenbelliu dhe Koço Kokëdhima, dy prej njerëzve më të afërt të drejtuesve të koalicionit të majtë.

dsthhhh

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...